| SethEmm a întrebat:

Imi poate spune cineva niste jocuri cu cerinte de sistem recomandate 1.6 ghz

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai cum sa-ti spun eu tie, cam majoritatea jocurilor lansate pana in 2006! Dar fii mai explicit te rog, ce procesor e? Din ce serie e? Ce placa video/rami ai?

5 răspunsuri:
| SethEmm explică:

Procesor:Genuine Intel(R) CPU T2060 @ 1. 60GHz
Cpu speed: 1.6 GHz Performance Rated at: 2.24 GHz
Ram:2.1 GB
Windows: Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1
Placa video:Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SethEmm):

Poti sa joci majoritatea jocurilor aparute pana in 2006. Daca vrei ceva jocuri mai noi, ar cam fii cazu de un upgrade!

| atentat a răspuns:

Asa daca faci upgrade ajuns la milione bune iti vand eu unitate mea cea veche performanta numai 20 mil astept raspuns papa

| SethEmm explică:

Stati un pic n-am mentionat ca am laptop?

| SethEmm explică:

pai am inteles jocuri aparute pana in 2006 si niste idei de jocuri nu aveti?