| Munteanu_Sergiu_1999 a întrebat:

Imi puteti spune un joc pe steam cu razbaoi dar nu cu arme unul ca cele de pe vremuri in care calaresti cai si te lupti cu sabia si ai armata ta chestii din astea daca cumva exista?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Mount&Blade: Warband. E exact cum ai spus tu. Iti cumperi cal, iti faci armata de 100 persoane, te bati cu sabii, cuceresti orase, poti sa te alaturi unui regat (sunt vreo 5) si mai apoi sa iti creezi tu propriul regat si sa ii cuceresti pe toti dar e foarte greu pentru ca virgula ca sa iei un oras iti trebuie o gramada de trupe, intr-un oras sunt cam 300 oameni. Oricum, mult succes, uita-te la un video pe youtube si vezi daca-ti place, eu cred ca e pe gustul tau. Funda? ^_^

2 răspunsuri:
| Obersterescu_Alex_1989 a răspuns:

Assassin's Creed. iti alegi tu unull este 1, 2, 3, 4. Brother hood, rivals,, etc.

| CrappinMorth a răspuns (pentru RocKzZ):

Up ^ pentru raspunsul asta. Voiam sa zic acelasi lucru. happy