| lory_6999 a întrebat:

Imi recomandati un calculator facut din componente? Sa fie bun si sa nu depaseasca 1600-1700 lei.

6 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Pe MediaGalaxy sunt calculatoare foarte ieftine. Uite aici un calculator chiar bun, si iti da si cadou Battlefield 4 :D http://www.mediagalaxy.ro/......tlefield-4

| lory_6999 explică (pentru rgx):

NU e nimic pe acel site >.<

| rgx a răspuns (pentru lory_6999):

Este cosul tau de cumparaturi.Dai in jos si sunt componentele, incepand cu hard disk-ul in jos.

| lory_6999 explică (pentru rgx):

De fapt e cosul tau de cumparaturi laughing nu e nimic pe acel sitewinking

| rgx a răspuns (pentru lory_6999):

Procesor AMD FX-4130 3.8GHz box Placa de baza ASRock 970 Extreme3 R2.0 Sursa Sirtec - High Power Eco II 550W Placa video MSI GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit DVD-Writer LiteOn IHAS122-14 Bulk Black Memorie ADATA Premier 4GB DDR3 1333MHz CL9 Hard disk WD Blue 500GB SATA-III 7200 RPM 16MB Carcasa Segotep SG-ZX3