| marioaugustin a întrebat:

Imi spune pe metin2 united ca am contul blocat de la server. asta ce inseamna ca este permament sau doar pentru cateva zi le?
am mall ajutati-ma va dau vreo 2000 de mall pliz

7 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Aicea este lista de ban.
http://forum.metin2united.com/index.php?page=Thread&threadID=11440

Si iti arata daca este permanent sau temporar ca sa stii eu nu stiu numele caracterului ca sa iti zic ce ban ai.
Asa ti-am dat lista si poti sa te uiti sa vezi.

| marioaugustin explică (pentru Mihail2020):

Nu sunt acolo ma cheama fenomenalu EliteBoy Crock si mria

| marioaugustin explică (pentru Mihail2020):

Nu sunt acolo ma cheama fenomenalu EliteBoy Crock si mria e contul blocat nu un caracter

| marioaugustin explică (pentru marioaugustin):

Ma dar cate zile dureaza?

| Mihail2020 a răspuns:

Maxim la un caracter dureaza o saptamana. Daca ai facut 2 greseli (rau cu staful sau cu un membru din staff, o luna maxim). Dupa aceea til deblocheaza.Iar daca nu merge faci un cont si vb cu un membru din staff sa zica am luat ban permanent sau temporar pe contul (...) iar el stie si iti zice da nu temporar permanent.Ei au o lista ce fel de lista nu este inca pusa pe forum decat aia din 2012.

| marioaugustin explică (pentru Mihail2020):

Ok mie imi este tot contul blocat nu caracterele nu pot sa intru pe cont asta ie idea
o sa incer sa ai spus

| marioaugustin explică (pentru Mihail2020):

Ok ca am o breasla buna si mall contul mi s-a blocat sa speram ca se face pana in martie