| RaR a întrebat:

Imi spuneti niste servere de cs 1.6 cu zombii, sa aiba lasere.

Răspuns Câştigător
| elyssa20 a răspuns:

Zombie.extaziuss.ro, pintiley.laleagane.ro, zm.gamees-x.com, 89. 33. 220. 81:27010, zm.awp.ro. gg la joc

119 răspunsuri:
| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 Cel mai tare server de Zombie plague are modurile in extra items Poti cumpara sniper tot ce vrei si se face ammo foarte repede92.115.57.55:27015 Cel mai tare server de Zombie plague are modurile in extra items Poti cumpara sniper tot ce vrei si se face ammo foarte repede92.115.57.55:27015 Cel mai tare server de Zombie plague are modurile in extra items Poti cumpara sniper tot ce vrei si se face ammo foarte repede92.115.57.55:27015 Cel mai tare server de Zombie plague are modurile in extra items Poti cumpara sniper tot ce vrei si se face ammo foarte repede92.115.57.55:27015 Cel mai tare server de Zombie plague are modurile in extra items Poti cumpara sniper tot ce vrei si se face ammo foarte repede

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 faci ammo foarte repede si are modurile toate in extra items

| crazy_5962 a răspuns:

Zombie-land.cutitarii.ro

| Sminoc12 a răspuns:

89.40.233.245:27015 e cel mai tare toti au lasere in 5 min iti da 500 ammo in 10 min iti da 1000 si in 15 min iti da 2000 in total un sfert de ora 3500 ammo

| WiGGy a răspuns:

Incearca cu incredere Zm.AlphaZone.Rowinking

| ghiduta a răspuns:

Cel mai tare servar cu lasre multe arme noi zm-armageddon.zapto.org:27015

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Counter-Strike : www.PcS1.Ro si pe serverul classic : Cs.PcS1.Ro

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Cs www.PcS1.Ro si pe serverul classic Cs.PcS1.Ro

| Thokazen a răspuns:

Zm.xcs.ro e tare si de la 9:00 pana la 10:00 ai V.I.P big grinwinking... stiu am zis doar unu dar e fain incearca`l!winking bafta la fraguri!

| Severian_Amihaeisei_1979 a răspuns:

Zombio.zapto.org are 2 lasere si pe mine ma cheama la casi!~

| royaldestroy a răspuns:

Zm.bestarena.ro - zp.bestarena.ro zmbio.zapto.org (este inchis de'ocamdata) happy

| Ceasca a răspuns (pentru royaldestroy):

Si eu am jucat acest sv zp.bestarena.ro da-mi id tau si app am o intrebare de ce s-a desfiintat

| Laurentzyu_Petre_1993 a răspuns (pentru Ceasca):

Si eu am jucat am avut numele Cr3aT! ve - eXe - JusT 4 Fun am fost VIPbig grin

| Laurentzyu_Petre_1993 a răspuns (pentru Ceasca):

Na mai avut bani sa plateasca hostu din cate stiu

| alexsao a răspuns:

Zm.expload.ro

| alin_8709 a răspuns:

Eu stiu zm.diavola.ro,zm.cs-gothic.ro

| ZmBioCommunity a răspuns:

Serverul ZmBio.Zapto.Org, 5.83.43.180:27015 s-a redeschis, forumul este
www.zmbio.ro, accesta este tiktokul: https://www.tiktok.com/@zmbiocommunity
Facebookul: https://www.facebook.com/zmbio.ro
Instagramul: https://www.instagram.com/zmbiocommunity/! va asteptam

| frostylol17 a răspuns:

Pai 188.212.106.179:27015, aici ai doua lasere gratis si ai mai multe moduri:de expemplu predator-u avansat daca stai jos devi invizibil sau alien (se catara pe pereti)

| Polistu_Dali_1997 a răspuns:

77.81.168.76:27015 e server de Zombie supeR!

| gradinariualin a răspuns:

Zm.unrealgamers.org, zp.tni.ro,zm.gamesiasi.ro,zm.alphazone.ro,zp.alphazone.ro

| andrey_3950 a răspuns:

Nu are lasere este cu zombii dar este un admin de treaba happy nu iti da ban e grozav sa vedeti ce fain va fi

| GabYtuS a răspuns:

Zm.freakzone.ro 3 lasere ai i sentrybuild 5 clase de zm tare frate intra

| Coldea_7129 a răspuns:

Si asta-i tare zm.extream.ro!

| PerIcoL97 a răspuns:

Cs.trusthost.info:27015

| denissro a răspuns:

93.120.90.19:27015 e sv de zm cu 2 lasere e 24-24 e fain big grin

| ZmBioCommunity a răspuns (pentru denissro):

Serverul ZmBio.Zapto.Org, 5.83.43.180:27015 s-a redeschis, forumul este
www.zmbio.ro, accesta este tiktokul: https://www.tiktok.com/@zmbiocommunity
Facebookul: https://www.facebook.com/zmbio.ro
Instagramul: https://www.instagram.com/zmbiocommunity/

| denissro a răspuns:

93.120.90.19:27015 e sv de zm cu 2 lasere e 24-24 e fain big grin

| andreiserb58 a răspuns:

Biozm.zapto.org asta este copile

| danmarius76 a răspuns:

Uite aici RaR unele sper sati placa Zm.b-zone.ro Zm.GoGames.ro Zmbio.zapto.org ZP.FREAKZ.RO:27015 ZM.FREAKZ.RO Zombie.Freakz.ro zm.devil.ro zm.diavola.ro:27015 zm.freecs.ro:27015 zm.just2play.ro:27015 Zm.GCL.Ro:27015 war.hell-zone.com:27015 Plss Dai Funda Bafta La Fragari

| danmarius76 a răspuns:

RaR mai uite si cs 1.6 cu oameni Cs.GodplaY.ro war3.freakz.ro:27015 Plss Funda?

| cristian2020 a răspuns:

Creative eu sunt vitamina era vip trebuie sa ma sti daca te uiti

| cristian2020 a răspuns:

Zm.bestarena.ro zp.bestarena.ro sunt vitamina am fost vip

| cristian2020 a răspuns:

Zm.infectatii.com e misto