| DraganBogdan a întrebat:

Intrati aici : http://imageshack.us/photo/my-images/546/cunu.jpg/
Intrebarea mea este : Ce placa video am? Sau ce pot face ca ea sa ruleze la capacitate maxima?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ca sa ruleze la capacitate maxima, cum spui tu poti face un overclock mic, dar nu prea este recomandat. Alta varianta: Schimb-o!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Intrebarea mea e stii sa citesti? Scrie mare cit o zi de post ce placa ai. Nu ai ce sa ii faci, schimb-o. happy

| DraganBogdan explică (pentru KodrutZ):

Aprox. total memory : 1011 MB
Dar la cerintele jocului scrie 256, imi cer scuze ca am intrebat pentru ca nu ma pricep aproape deloc la asa ceva.

| KodrutZ a răspuns (pentru DraganBogdan):

Nu cantitatea de memorie e miezul. Poate ca jocul cere macar un HD 3xxx sau 4xxx si tu ai 2600.