| dge18 a întrebat:

Intrebare Metin2:
Am si eu o intrebare de curiozitate!
La fierarul din TD - Turnul Demonilor nu esueaza niciodata un item? Ca din cate observ eu in orice video de pe youtube in TD nu esueaza niciodata... este adevarat?

Răspuns Câştigător

La fierarul din DT sansele sunt mai mari in porti de 60 % fata de cel normal care poate esua si la +1, 2,3 (s-a intamplat la mine). Daca te bagi pe un ch gol (ch4) si faci "trucuri" atunci o sa-ti reuseasca!

Pace!

4 răspunsuri:
| dge18 explică (pentru UnknownError):

Multumesc de raspunslaughing acum m-am lamurit care-i faza!

| XxAnonimuXx a răspuns:

Esueaza rar

| alex12hot a răspuns:

Dinule dale pace ca n-au habar
La fierarul din dt sansa este mai mare cu 20% si trucurile sunt basme...

| dge18 explică (pentru alex12hot):

Multumesc de ajutor happy