| YONTU a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii de CS: Cum te poti teleporta pe un server de Respawn+WarCraft3?

9 răspunsuri:
| SaDiCuL a răspuns:

Nu potirolling on the floor doar atunci cand mori te respawneaza la anumite locuri
funda?

| YONTU explică (pentru SaDiCuL):

Cei cu tine, e server de WarCraft3 (cu anumite puteri magice) si am vazut pe serverul meu anumiti playeri care se teleportau!tongue

| YONTU explică (pentru YONTU):

Si cand i-am intrebat nu mi-au raspuns!

| SaDiCuL a răspuns (pentru YONTU):

rolling on the floor ti-am zis la respawn nu merge la warcraft3 nu stiu ca nu joc...

| YONTU explică (pentru SaDiCuL):

Daca nu stiai modurile la CS se pot combina! Asa ca nu mai rade ca prostu ca tu habar nai CSlaughing

| SaDiCuL a răspuns (pentru YONTU):

Lol ce fraier ....raport

| YONTU explică (pentru SaDiCuL):

laughing Mai mult de atat nu potirolling on the floor

| twiterist a răspuns:

S`ar putea dupa ce mori sa te respawneze in anumite locuri ale mapei respective

| YONTU explică (pentru twiterist):

Altu ca un copil!