| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare simpla : Care nume sunt mai interesante-suna mai bine dintre acestea : Sedrax, Sadiken, Asinger, Tyrius. Daca nu va puteti hotara macar sa imi spuneti care nu suna bine si care suna. sa ramana 2 sa pot alege din ele. Sau imi puteti spune voi un nume care sa sune mai bine decat acestea

Răspuns Câştigător
| ThePGR a răspuns:

Pentru un username de YT sau pentru jocuri, personal imi place Sedrax, parca suna mai badass, you know? In caz ca folosesti pentru altceva, nu stiu... Asigner sau Tyrius mai suna binewinking

9 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Sadiken say Tyrius.

| DroIja a răspuns:

Pentru produse laxative, toate numele de mai sus sună bine.

| Tenzor a răspuns (pentru DroIja):

Te cred XD

| Crisstinayy12 a răspuns:

Asinger, tyrius

| Sabina413 a răspuns:

Sedrax

| Crisstinayy12 a răspuns:

Mi.am schimbat părerea. Sedrax

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Sedrax e un nume dragut

| Tenzor a răspuns (pentru ThePGR):

Ty :p

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Mie imi place cum suna Sedrax happy