| CezaraEM a întrebat:

Joaca cineva de pe aici Asphalt 8? Am o problema cu jocul, de ceva timp se blocheaza, cand incerc sa joc Multiplayer, astept sa inceapa cursa, se incarca greu, cand in sfarsit incepe cursa, eu sunt pe ultimul loc, iar ceilalti jucatori deja au terminat cursa?! Cum vine asta? A patit careva? Si la voi e la fel?

3 răspunsuri:
| Alexnix1 a răspuns:

Ce telefon ai?
Poate ai si net prost.

| CezaraEM explică (pentru Alexnix1):

Joc pe laptop, nu pe telefon! Iar netul e foarte bun! Am avut jocul si pe telefon, doar asa sa vad cum e sa joci si pe telefon si a mers foarte bine!
Cred ca au actualizat astia jocul prea mult!

| Alexnix1 a răspuns:

Ok, atunci:
- ai conexiune la ner prin fibra optica?
-ce procesor, blaca de baza, sursa si blaca video ai?