| SQ123A a întrebat:

Joaca cineva Garena Free Fire? Sunt pasionat de el si caut prieteni pentru echipa /squad. Stiti vreun clan romanesc? Numele meu este JangYeongSil add me la lista de prieteni

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce sa joci pe Garena ăsta plin de boti? Credeam ca numai in PUBG sunt boti, dar m-am inselat.

| SQ123A explică (pentru anonim_4396):

Boti = roboti sau jucatori neexperimentati? Boti nu are jocul, te asigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SQ123A):

Jocul are boti cum are PUBGM. Mai ales cand intri in primul meci lv. 1 esti numai cu boti. Incearca sa vezi lv 1 in sus cand te da cu asa-zisi useri care il loc sa traga in tine se intoarce si ia la fuga. Tu tragi in el, dar el ( bot-ul ) tot continua sa fuga. Apoi la fel cum e la PUBGM. Daca ai ajuns lv 40 sau 50 tot intalnesti boti. In PUBGM, 30 din 100 sunt boti. Asemanator e si Free Fire.