| Nebun_Cris_1994 a întrebat:

La calculator vreau sa-mi shimb imaginea de funfal.Am uitat! Cine ma ajuta? Funda daca merge!

Răspuns Câştigător
| DudarsharDudarel a răspuns:

Pui imaginea dorita pe desktop o deschizi clik dreapta pe ea si dai set as desktop Backround in fine fundita?

4 răspunsuri:
| Nebun_Cris_1994 explică:

Nu gasesc unde scrie set as desktop Backround

| DudarsharDudarel a răspuns (pentru Nebun_Cris_1994):

Deci ai imaginea cu format jpg exemplu poza.jpg o deschizi dai clik dreapta pe ea (dupa ce o deschizi ) si set as backround

| Nebun_Cris_1994 explică (pentru DudarsharDudarel):

Srie doar:
zoom in,zoom out,precise zoom,autosize,rotate left,rotate right,previous file, next file, open new image, toggle full screen mode, exit.Atat

| DudarsharDudarel a răspuns (pentru Nebun_Cris_1994):

Incearca sa dai clik dreapta pe desktop propietati sus de tot dai pe desktop si selectezi imaginea (browse)