| Iasmiine a întrebat:

La lady popular, la bani inainte de suma imi apare un minus? Si cand fac mai multi bani se scad banii nu se aduna straight face. De ce? Si cum pot sa fac sa nu mai fie asa :-s? Funda love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti datore. poate nu ai avut bani destui sa iti platesti apartamentul la timp si ti se scad. iar cand castigi banuti se duc direct p datorie. daca u stii ca tiai platit apartamentul la timp inseamna ca e o problema tehnik da mesaj la administrator(sus de tot unde scrie feedbackhappy

6 răspunsuri:
| Cita a răspuns:

Buna! Minusul inseamna ca atatia bani trei sa faci ca sa sa ai! Cand e minus inseamna ca nu ai bani! Ei scad fiindca tu pui bani! Sper ca intelegi! Si o sa ai bani din nou!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si ew un cont de lady popular lvl 8 va rogg va dau bani pe el

| smile_5777 a răspuns:

Pai zi-mi userul si parola si te ajut daca vrei

| anamaria_8918 a răspuns:

Bani scad din cauza la apartamen Ei scad cu 80% din toti bani pe care ii ai

| IulianaMG a răspuns:

Probabil ai card de credit

| GabrielaBtw a răspuns (pentru smile_5777):

Tu vrei sai furi contul!