| bogdan324 a întrebat:

La nfs underground cum fac cursele cu drag?

7 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Trebuie sa schimbi vitezele. Cred ca trebuie sa iei si ceva viraje, nu mai tin minte.

| Lightsnow a răspuns:

Nu trebuie sa ai viteza mare asta e clar si trebuie sa lasi masina mai libera in sensul ca "sa ii lasi spatele masinii sa fuga putin". Asta daca ai volan dar si la taste e la fel.

| Adrian999 a răspuns:

Schimbi zitezele din shift si ctrl

| Adrian999 a răspuns:

Vitezele*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul in care se face punctul verde sau albastru dai shift sau cum schimbi tu vitezele daca dai cand se face verde este perfect sa nu intri in masini ca ti se strica masina si dai restart! Bafta!

| bogdan324 explică:

Nu reusesc

| DeViLStrikE a răspuns (pentru Lightsnow):

Man am nfs u si nu pot sa fac curse drag nu trece viteza de 50 km/h ce naiba are?