| Mihai198 a întrebat:

Laptop business vs laptop multimedia. Care e mai bun pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| heldeN a răspuns:

Cel business e pentru firme,lucru de birou,multimedia este cel pentru muzica,facebook,activitati zilnice si un foarte slab gaming
Dar tu nu trebuie sa te iei dupa acele chestiuni,ci dupa componentele respectivului laptop,si inca ceva,pentru jocuri, niciodata un laptop nu se va ridica la nivelul unui desktop PC, asa ca, daca nu ai nevoie de mobilitate, desktop-ul e solutia
Ce buget ai?

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Eu as spune cel multimedia... Depinde acum si despre ce laptopuri este vorbawinking

| Cristian_Marin_1999_wvU4 a răspuns:

Depinde de piesele laptopului! funda?

| heldeN a răspuns (pentru Mihai198):

Amandoua sunt identine ca performanta, dar ia Lenovo, HP-ul vad ca e desigilat, si cel putin mie nu mi-ar conveni sa iau ceva desigilat