| Anonimullllll a întrebat:

M-i am luat fifa 13, l-am instalat, am intrat in joc; MERGE.Dau la kick off imi iese din joc DE CE.Bun cred ca e o problema dau la carer dau la play cand sa intru sa joc iar imi iese din joc(la fel ca la kick off).DE CE CAND DAU SA JOC IMI IESE DIN JOC.CE AS PUTEA FACE SA POT SA MA JOC LA KICK OFF SI LA CARER.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| filipcatalin a răspuns:

Update la placa video dupa o sa mearga 100 asa am patit si eu am facut update la placa video si dupa a mers funda?

3 răspunsuri:
| HitmanZero a răspuns:

Calculatorul tau nu suporta depinde de placa video

| Anonimullllll explică (pentru filipcatalin):

Cum adica sal dau update?

| danielalarisa00 a răspuns:

De unde ai descarcat fifa daca nu te superi:*?