| denysdenys123 a întrebat:

Ma joc Nfs world si nu stiu ce masina sa aleg dintre cele de jos :

1 - Aston Martin DBS

2 - Lamborghini Murcielago LP 640

3 - Lexus LFS

Sau daca stiti o masina mai buna cu bani din joc nu boost.(Orice masina daca e mai buna nu conteaza banii big grin)

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

N-am jucat nsf world.dar in alte nsf-uri veyron e cea mai buna, din astea 3 ce ai zis tu lambo ar fi cea mai buna. da m-am documentat putin si imi place alta>>http://wiki.nfsunlimited.net/......ice_SB.jpg

4 răspunsuri:
| sanki a răspuns:

Salut. stiam ca bugatti veyron e cea mai buna da din astea 3 as zice lamborghini-u

| Sebastian2525 a răspuns:

Nu te mai chinui foloseste vreun mod si gata tongue

| denysdenys123 explică (pentru sanki):

Nici nu este Bugatti in acest joc

| Cornel_Stratulat_1989 a răspuns:

Lexus e aiurea, se controleaza greu, directia e f proasta.