| JustForYa a întrebat:

Ma poate ajuta cineva mi se blocheaza pc in majoritatea jocurilor

Am un sistem : Video Nvidia GeForce 210 1Gb ddr3 2gb ram ddr2
Procesor Intel Dual Core 2, 4 Ghz Hdd 350gb

Imi ingheata instant nu mai raspunde la nici o comanda iar tastatura si mouseul nu mai functioneaza deloc trebuie sa dau restart

5 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Deci nu ai lag. Tie pur si simplu ti se blocheaza si nu mai merge deloc? Poate ai o problema cu Windows-ul. Incearca sa il reinstalezi.

| JustForYa explică (pentru RockaruL):

Am avut 7 tot aceias problema

| JustForYa explică:

Am avut windows 7 tot aceias problema

| RockaruL a răspuns (pentru JustForYa):

Atunci poate e de la PC, nu stiu ce sa zic. L-ai dus la un expert?

| JustForYa explică:

Nu