| Raddeon a întrebat:

Mi-a venit azi un Motorola moto g32, problema este ca nu vine si cu incarcator, doar cu un cablu de incarcare.
Am un incarcator de la un redmi 9 de 10w, ar fi ok sa-l folosesc pe acesta?

4 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Da, e ok, dacă nu schimbi încărcătoarele frecvent.

| MadalinGB a răspuns:

Teoretic nu pentru ca nu este cel original dar nu are absolut nimic puteti încărca cu el doar ca nu o sa va tina mult bateria si cu timpul se va strica, cel mai indicat este sa va luati încărcător original al telefonului

| Raddeon explică (pentru MadalinGB):

Incercai sa stau pe tel azi non stop sa vad cat tine bateria si ngl tine ceva, m-a tinut vreo 8 ore de jucat jocuri in continu, deci ig e ok

| GL_Cosmin_2002 a răspuns:

S-o luam logic happytelefonul are turbo charging, 30w, încărcătorul baga 10w, singura ta problema e că se incarca greu, eu am tot moto g32 și îl încarc cu un încărcător de Huawei de 40w, și nu am probleme