| anonim_4396 a întrebat:

Mie dor de Metin2 crying, Am jucat Metin2 timp de 2 ani de zile, ba frate deci eram obsedat, am abut multe zile in care stateam de dimineata de la ora 9 pana dimineata urmatoare la ora 3, deci eram foarte obsedat, jucam pe Metin2.Ro am facut level 69 aveam iteme super tari(va dati seama ca dupa atata timp de jucat., iar de 3 luni in coace m-am lasat, dar acum ca vad pe internet doar reclame cu Metin2 si mai ales ca in multe locuri spune, Joaca Metin2 etc.,chestia este ca eu nu vreau sa mai joc findca iar devin obsedat dar imi place foarte mult si nu ma pot lasa de el,nu stiu cat o sa mai stau pana incep iarasi, am incercat sa joc si Counter Strike, THPS 4 etc,foarte multe jocuri si nici unu nu ma scapa de obsesia asta, spuneti-mi ce sa fac, va rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooog sad

3 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Salut!
Şi eu am păţit aşa, dar până la urma am reuşit să mă las...
Cum?
Păi, m-am gândit odata, băi frate, ce pot să fac atât de mişto in acest joc?
Dau duele, fac iteme, lupt cu monştrii să fac nivele.
Deci, am stat pe counter-strike, mi-am făcut mulţi prieteni, şi până la urma am rămas cu ei la Cs.
Dar, de curând, am aflat ca prietenii mei(Şi din realitate cât şi din joc s-au apucat de metin laughing) Şi am revenit şi eu...
Dar oricum, încearcă sa stai pe forumuri, etc.
Baftă...

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Kraxy):

Pai acum stau foarte mult pe TPU ca sa nu ma apuc de Metin2, nu vreau sa incep sa joc iar, cand jucam nu aveam prieteni, eram gras si daca alergam 100 de metri ziceai ca ma strange cineva de gat si faceam si o febra musculara la picioare de nu mai puteam sa ma misc din pat 5 zile, iar in acest 2 luni mi-am facut foarte multi prieteni reali,mi-am facut un corp cat de cat sportiv, alerg fara probleme, joc fotbal si ma simt si bine, insa mi-a ramas in cap amintirile alea faine cand faceam level, plusam iteme ii injuram pe altii si mai ales ca foarte multi prieteni de ai mei joaca metin2, dar voi face tot posibilul sa nu ma mai apuc de el.

| Kraxy a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Aşa şi eu.
Eram destul de gras pentru că stateam mult la PC şi nu mergeam deloc la aer pe afara.
Acum timpul in care stăteam tot la PC îl petrec majoritatea pe afară cu prietenii.
Oricum, baftă, o să te laşi.winking
P.S: Amintirile acelea ma bantuie si pe mine...