| Adeelus a întrebat:

Nu-mi merge lol-ul.Ce fac? De la ultimul update zice ca parola cu numele nu se potrivesc.

4 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, reinstaleaza-l si lasa pe desktop icoana pentru joc, daca nu ai nu isi face update automat, iar de fiecare data va trebui sa reinstalezi jocul. succes.

| Adeelus explică (pentru florinflorescu):

Am facut si aia.

| Ciprian_Cristea_1999 a răspuns:

Fii atent aici. daca ai clientul vechi ai cand intri in client eu west north america si restul... tu dai pe eu nord sau est
acelasi lucru si la cel nou. funda?

| florinflorescu a răspuns:

Inseamna ca ai uitat datele de contact, reseteaza-ti parola.