| SergioSpeed a întrebat:

Nu stiam unde sa scriu aceasta intrebare si am scris-o la categoria aceasta.

Ieri am dat multe mesaje la videouri si like-uri si astazi cand las un comentariu pe un canal nu mi-l vede nimeni doar eu, daca fac ceva pauza din a comenta si da like, o sa pot scapa de mesaj pus ca spam ca sa apara iar mesajul scris de mine la toti, ca sa il vada?

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Primele mesaje sunt alea cu cele mai multe like-uri, tu dacă n-ai niciun like, "coboară" mai jos dând de rotiţă şi dăi tot în jos apoi apeşi pe "Afişează comentarii mai vechi" sau ceva de genu şi în cele din urmă o să-ţi găseşti comentariul, cu fiecare like + comm la commentariul tău vei "urca" în rank-ul commentariilor de la acel video, încet încet urci până când comm-ul tău o să fie primul.

| SergioSpeed explică (pentru raMLesS):

Dar eu acum daca las un comentariu, botul ma baga automat ca spam, vreau sa stiu cat tine treaba asta cu likely spam ca nu e permanenta doar nu e ceva grav sa nu mai poti lasa mesaj, stiu ca daca tot iei like cresti dar nu asta e problema, problema e ca daca las un comentariu, acel comentariu nu apare nimanui chair daca e public ci doar mie

| raMLesS a răspuns (pentru SergioSpeed):

Eşti sigur că e public?