| carinutza373 a întrebat:

Nu stiti site-uri de descarcat filme? orice film?
nu am stiut in ce categoie sa pun intrebarea... laughing)

Răspuns Câştigător
| Aaadddrrriiiaaannn a răspuns:

Categoria puteai s-o pui la Filme/Seriale.
Păi eu folosesc 990. ro le poți vedea și acolo, iar dacă vrei le poți downloada.
Ai majoritatea filmelor/serialelor postate acolo. Sper că te-am ajutat.
Baftă și vizionare plăcută.

2 răspunsuri:
| carinutza373 explică (pentru Aaadddrrriiiaaannn):

Si cum downloadezi
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru carinutza373):

Păi intrii pe 990 și scrii numele filmului pe care vrei să-l downloadezi și dai enter. Dai click pe el și o să-ți arate acolo: Servere disponibile pentru vizionare online și servere disponibile pentru download. La servere disponibile pentru download ai două servere ( Server Bayfiles și Server Uploaded ). Pe Bayfiles merge mai repede, dar mai sunt momente în care nu merge, dacă nu dă-i pe Uploaded. Din nou, mai sunt momente în care nu merg ambele... Baftă și vizionare plăcută.