| Riot181 a întrebat:

Pe ce trebuie sa apas ca sa minimalizes metin2? Adica sa fac sa nu fie pe tot ecranu.

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Intri un ai instalat jocul si ai o iconitza unde scrie Config.
Da-i dublu click/enter pe ea si alege Windows mod nu Full screen. Si schimba in stanga sa fie rezolutia la cat este pc-ul tau. 1200x1680,,, 1156x1200 sau cum e ea.

| Riot181 explică (pentru RyugaHideki):

Pai eu cand am descarcat jocu nu mi-a aratat unde sa il instalez. Jocu e pe Desktop. Trebe sa fie vreun fisier de la joc ca sa pot intra la Config?

| RyugaHideki a răspuns (pentru Riot181):

Ala este un simplu Shortcut.
Dai click dreapta pe el si alegi proprietati.
Dai sus la a 2-a. unde scrie shortcut si vezi ca scrie mai jos la Target destinatia la folder...mergi acolo..si trebuie sa ai si config pe acolo. astept raspuns sa imi spui daca a mers.