| bogdan324 a întrebat:

Pentru cei care au steam... LEFT 4 DEAD 2 este gratis pana maine la ora 20:00, deci grabiti-va,apropo,serverele mai pica cateodata si trebuie sa dati de multe ori refresh pana reusiti sa luati jocul...dar daca reusiti sa instalati jocul,va ramane permanent, asa ca grabiti-va si enjoy!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am luat aseara, nu mi-a placut deloc... poate e diferenta de taste in gaming happy. Spor la jucat!

| bogdan324 explică (pentru anonim_4396):

Da,este o diferenta de gusturi, cand am vazut ca este moca, saream in sus de fericire, pentru ca mereu am vrut jocul ala pe steam