| gig1998 a întrebat:

Pentru cei care joaca dragon citi imi puteti zice care e formula dragonului pirat fiindca nu pot combina apa cu intuneric si stiu ca mai e o formula sau la armadilo va rog

Răspuns Câştigător
| cataliniQ a răspuns:

Este simplu, dar te rog da-mi funda laughing. Sunt multe modalitati, eu iti dau doar 3 : 1) pestele lanterna (apa + electric ) + dragonul vampir ( intuneric + foc ).2) Sarpele (natural + intuneric ) + Icecub dragon cub de gheata (apa + gheata). 3) dragonul petrol(apa + intuneric) + Dragonul nufar ( apa + natural) Astea sunt. te rog funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| gig1998 explică (pentru cataliniQ):

Mersi