| dameit9 a întrebat:

Pentru cei care joaca Jade Dynasty... eu am clasa initiate si am facut toate skilurile alea ...cum avansez la tier 2? am lvl 26 FUnda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| NacRonDX a răspuns:

Am o intrebare ce rasa esti esti om sa esti din ceilalti si dupa ce imi spui iti zic cum sa avansezi tier 2 (P.S. esu sunt celan lvl 86 tier 3)

Raspunde la ce ti-am zis eu acu cat mai repede si iti zic cum sa faci tier 2

| dameit9 explică (pentru NacRonDX):

Sunt rasa initiate si sunt rasa din athan... am toate alea full puse nu mai pot pune nimica si nu stiu cum sa avansez

| Corina14 a răspuns:

Tier 2 se face de la lvl 45 indiferent de rasabig grin