| CdeMetal a întrebat:

Pentru cei care joacă League of Legends:
Se merită să joc Draven pe mid?
Știu că e adc, dar am văzut că e ok și pe mid.
Ce lane e Kennen?
Unii spun că e top, alții că e mid.
Pe cine aveți main?

4 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Am vazut si eu Draven mid, dar sti ce a urmat nu? Report, injuraturi, etc. laughing
Eu pe cei mai multi i-am vazut jucand cu Draven pe Bot-lane. Kennen, dupa mine mai mult e top, la fel ca Teemo, Nasus, dr. Mundo, Shen si altii. Acuma, eu main o am pe Caitlyn, Sona, Lux si Teemo uneori Blitz sau Ashe. Pe acestia ii joc cel mai bine.

| CdeMetal explică (pentru RainbowD):

Teemo nu e neapărat de top, eu îl joc mid și supp.
Shen e foarte bun jg și supp, am un prieten care îl joacă.
Eu joc foarte mult cu Draven, Teemo, Nasus, Lee Sin, Warwick, Fizz etc.
Dar sunt main Draven.

| RainbowD a răspuns (pentru CdeMetal):

Fiecare joaca cum se simte mai bine, dar nu am vazut niciodata un Teemo suport, iar cu Shen am jucat o singura data (l-am ales din greseala si atunci). Mie cel putin imi place sa joc mai mult bot sau mid. In jungla am dificultati, iar top ii ceva mai greu parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La rank o sa iti iei injuraturi din looby deci nu trolalaughing. Kenennen e mai mult pentru top dar si pentru mid, nu am main happy