| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pentru cei care sunt foarte pasionați de Gaming. Pe care dintre console/platforme va jucați cel mai mult PLAYSTATION/PC/XBOX/NINTENDO SWITCH ETC?!

4 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Salutare! Până acum am folosit PC și XBOX ONE. Mulțumit de ambele și recomand.
Pe PC ai mai multe posibilități și stai în același loc.
În schimb, pe o consolă poți să stai și în pat. laughing

| Superior a răspuns (pentru Gnomzy):

Pe PC poti avea deschise simultan 100 de taburi pe browser, Microsoft word-ul, aplicatii de comunicare si jocul in sine.

| Gnomzy a răspuns (pentru Superior):

Corect și asta, eu am privit din perspectiva unui gamer, m-am raportat la intrebare

| KlerckMacholy a răspuns:

Hei!
Tocmai am cumpărat o consolă de jocuri de la Sony. Am un computer personal bun, dar nu îl folosesc pentru jocuri. Cred că o consolă de jocuri este atât mai ieftină, cât și mai practică. Apropo, am găsit un preț foarte bun pe site-ul https://www.bomba.md/ Acum, mulți sunt supraestimați versiunea anterioară, dar prețul lor este destul de adecvat.