| YONTU a întrebat:

Pentru jucatorii de CS: Mi-am facut un sever de CS Respawn + WarCraft3 si cred ca stiti ca WarCraft3 are 40 nivele pentru o singura abilitate si cand imi aleg o abilitate se mai deschid inca 4 ferestre care pot "intari" acea abilitate si la fiecare abilitate pot face pana la LvL 3 si la ultima fereastra (4) pot face numai LvL 1. Stiti dc nu pot face LvL 10 la fiecare fereastra? Funda + Vot!

3 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Pentru ca aceea este ultimate. Nu ai cum sa faci levele la ea. Doar 1 level! (acela care o activeaza)
Funda?

| YONTU explică (pentru GaNeA001):

Inseamna ca tu de ex poti face numai LvL 10 la toate cele patru abilitati?

| GaNeA001 a răspuns:

Cred ca esti confuz...La puterile alea sau magii ce-o fi ele, poti face maxim level 4 sau 3..numai stiu. Tu zici de rase? La rase poti face level 10 dar la magii nu poti b-)