| rYderq a întrebat:

Pentru Metin2 ro trebuie sa instalez vreun NET Framework si daca da ce versiune 3...3, 5 sau 4?

5 răspunsuri:
| Lolit???? a răspuns:

Nu. Pai dai la descarcare metin2ro. Si iti apare.

| rYderq explică (pentru Lolit????):

Am intrebat pentru ca imi da o eroare cand instalez GameForge Live si nu stiu de ce straight face

| Lolit???? a răspuns (pentru rYderq):

Poate nu e cel bun. Sau are ceva calculatorul tau. Sau nu ai loc unde sa o descarci, multe posibilitati.

| rYderq explică (pentru Lolit????):

Cred ca este cel bun l'am luat de pe site official
Calculatorul nu are nimic
Am loc
Acum 3 zile am mai incercat odata sa'l instalez....il instalam ..ai vazut ca dupa ce instalezi G.F live dupa trebuie sa descarci jocu si sa'l lasi sa'si faca update'urile si dupa cand dadeam sa intru in joc imi dadea eroare ca nu gaseste fisierul Phyton27.dll am reformatat calculatoru' si acum nici nu ma lasa sa instalez gameforge live.

| Lolit???? a răspuns (pentru rYderq):

straight face Atunci nu stiu.