| LyIoNn a întrebat:

Pentru toti jucatori de NFS World sa imi dea si mie un hack de bani pentru ca eu cand intru in el vad o groaza de hackeri si ies mereu pe ultimu loc. Dau Fundoii+2voturi.

Răspuns Câştigător
| FenderBender a răspuns:

Nu exista hack de bani pentru NFS World. E un trick care face sa-ti apara la current Bank 1.000.000 dar nu te poti folosii de ei. Tot ce gasesti pe net gen Money hack bla bla bla sunt ori fake`uri ori virusi, key-loggeri ( te sfatuiesc sa nu descarci ). Singuru` hack care il poti folosii este Cheat engine->http://www.cheatengine.org/
Ce face acest engine. In joc iti poti creste sau scade viteza timpului. Adica la inceputu` unei curse apesi pe un buton ( care ti-ai setat tu sa creasca viteza ) si oponentii tai se vor misca foarte incet. in timp ce tu termini cursa normal, dar la ei se va vedea ca si cum ai terminat cursa in 10 secunde. Si asa vei iesii mereu pe primul loc. Alte hack`uri nu exista crede-ma ca si eu la un moment dat am cautat de mi-a venit rau. pana m`am lasat de joc :P. Sper ca te-am ajutat cu ceva :)
Bafta

4 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Correct FenderBender Nu exista hack de bani pentru NFS World! Mai exact Jocurile Online Nu au Hackuri! Invata sa joci fara ele ca esti baiat Descurcaret!

| LyIoNn explică:

FenderBender pe ce buton ii dai

| hawdokenRO a răspuns:

Exista hakuriwinking am eu si se numeste xBooT si Trainer da odata ce nu aveti logic ca nu stiti daca exista pentru mai multe detalii acesati ID meu : andy_steaua97

| LyIoNn explică (pentru hawdokenRO):

Imi dai si mie