| lary_3053 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cum sterg imaginile virtuale antecedente?

3 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Ai o optiune "unmount image".Dai click dreapta pe imagine din "My computer", tii cursorul pe optiunea deamon tools si vezi "unmount image"
Acuma depinde de versiunea deamon tools-ului:/

| Magnifico a răspuns:

Poti cu Daemon Tools.
Daca ti-au ramas montate ori cu "Unmount all drivers" ori cu click dreapta --> eject (daca sunt montate in My Computer)

Bafta!

| lary_3053 explică (pentru Magnifico):

Nu asa ca asa stiu cum, dar sa o sterg cu totul sa nu mai apara niciodata acolo la mount image...ca am acolo o gramada de imagini si as vrea sa mai sterg din ele