| Digital112 a întrebat:

Pot sa pun alta mapa in gta 4? vreau ceva cu munti, gen san andreas. funda

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Da,poti pune alta harta.Sunt multe Maps, cum ar fi cea din video-ul asta:
https://www.youtube.com/watch?v=AagfKhrE3GM
Aceea este harta GTA V-'ului.
Sau:
https://www.youtube.com/results?search_query=gta+iv+san+andreas
Aceea este harta din San Andreas pentru GTA IV.
Sau daca nu vrei, cauta pe site:
gtainside.com
gtagarage.com

13 răspunsuri:
| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

Vreau sa pun aia din gta 5, dar cum fac? Cum schimb harta din gta 4 cu aia din 5? am spartak, sau ce trebuie?

| OctaLoL a răspuns (pentru Digital112):

Ca sa-l downloadezi, trebuie sa accesezi al doilea link din descriere si sa-ti faci cont pe site-ul GTA Garage. Dupa ce ai facut, poti downloada modul.Ca sa-l instalezi, uite:
https://www.youtube.com/watch?v=8H1pfgxd6-w
Urmezi acel tutorial.

| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

Da-mi tu linkul de unde sa descarc mapa care seamana cu gta 5

| OctaLoL a răspuns (pentru Digital112):

Http://gtaforums.com/topic/672708-gta-5-converted-to-iv/
Iti faci cont, iar dupa poti vedea linkul.

| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

Ce raspuns la asta? Officer Frank Tenpenny is a character in which Grand Theft Auto game?

| OctaLoL a răspuns (pentru Digital112):

GTA San Andreas.

| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

Nu e bun linkul, si am facut cont si am pus ca-s nascut in 95, uite id meu de mess metin2_gg,da-mi add

| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

Am instalat acolo tot ca in video, cand intru in gta 4 imi apare mapa normala, cum fac sa gasesc mapa noua? ce trebuie sa fac sau unde ma duc?

| OctaLoL a răspuns (pentru Digital112):

Cauta prin harta... Uita-te si pe Map sa vezi daca nu e ceva ''in plus''si poate o sa o gasesti.

| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

M-am dus peste tot si nu e, tu ai bagat harti noi in gta 4?

| OctaLoL a răspuns (pentru Digital112):

Nu...

| Digital112 explică (pentru OctaLoL):

Poate trebuia sa fie jocu cumarat...

| OctaLoL a răspuns (pentru Digital112):

Nu neaparat.Ar trebui sa mearga.Probabil ca nu ai facut ceva bine.Eu zic sa-ti reinstalezi jocul si sa incerci iar.Doar asa poti reusi.