| negrisor a întrebat:

Prieteni stiti vreun joc in care u controlezi fantome si le pui sa faca diferite chesti pentru a speria oameni din casa si ai face sa plece din acea casa pentru a putea termina nivelu? ii cv de genu :iti da un timp de jumatate de ora o ora sau cv de genu in care u in timpu ala pui o fantoma sau 3-4-5 sa faca diferite lucruri una apare in oglinda alta pune nu stiu ce pe jos si tot asa si oameni le vad sau calca sau observa cv ce s-a intamplat in casa si ei se sperie dupa aia ei pot pleca sau pot cere ajutor politiei si daca ei au fost cemati trebuie sa ii speri si pe ei si tot asa pana nu mai e nimeni in casa thinking ajutor laughing funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Din cate am inteles de la tine, cel mai potrivit joc dupa criteriile tale ar fi

Ghost Master

Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimic!

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Dar cred ca se numea gen Luigi mansion. Ceva de genul sper ca te-am ajutat din nou.

| negrisor explică (pentru Alex1997fun):

Alex iti multumesc big grin pentru joc el este
primul meu joc laughing care m-am jucat pe pc cand aveam 9-10 ani mz mult