| dge18 a întrebat:

Problema Server Metin2 Hamachi: De FIECARE DATA cand deschis sv-ul sau toate resursele... mi se duce netul... si trebuie dat restart la pc; cand incerc iarasi tot aceeasi chestie! mi se duce netul!
Am incercat si no hamachi dar nu-mi merge delocstraight face Ce trebuie sa fac!?
Multumescbig grin In special TPUbig grin:X:*

3 răspunsuri:
| berty13 a răspuns:

Sall cum ai facut un server vreau si eu unul ma ajuti si eu vreau

| intrebaresiraspunss a răspuns:

Nume Server: * Rezident Metin2

Server Status: starea serverului; online
MC / IP: metin2rezident.zapto.org

Rate: pvp
Experienta: pvp
Yang: pvp
Obiecte: pvp
Fierar: 100%
Timp Online: * 24/24 (inchis doar daca vom avea probleme cu electricitatea sau pc)

Buguri rezolvate: bugurile esentiale rezolvate
Regat recomandat: Toate

Forum: nu avem forum:(
Site: * http://metin2rezident.zapto.org
Client & Luncher: * N-am pus pe site Client dar va recomand clientu : Metin2 by xxxone.

Retele Hamachi: * Metin2Rezident.1 pana la Metin2rezident.11 momentan
Parola retele Hamach: 123

Video: -
Poze: -

Descriere: Server PvP Classic Bonusuri normal doar pv e 3k.

Bagatzi retelele pe hamachi apoi va inregistrati pe http://metin2rezident.zapto.org si punetzi la client la mc: metin2rezident.zapto.org. Va multumim si va asteptam cu drag

| dge18 explică (pentru intrebaresiraspunss):

Bah... eu am cerut ajutor pentru problema cu hamachi nu am vrut sa-mi spui serverul tau.