| Golan_Mic_Un_1989 a întrebat:

La samp, ce inseamna Metagaming si Powergaming?

Răspuns Câştigător
| Bruninhos a răspuns:

Power Gaming - Atunci cand nu ii dai voie unui 'player' sa raspunda la Role Play-ul facut de tine, s-au mai pe scurt a face Role Play exagerat ( a face actiuni supraomenesti ).

Meta Gaming - Inseamna folosirea cunostintelor din viata reala in viata virtuala mai exact in samp

fundita` big grin?

3 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Jocuri Meta Putere si jocuri de noroc asta insemna

| eXtReMMM a răspuns (pentru Bruninhos):

Ma abat de la subiect scuzati-ma pentru un sv de samp super tare unde se cauta adminii/helper intrati si voi pe 79.113.36.112:7777 E Mod GoDFaTheRwinking :* VA ASTEPT! Sunt eXtReMMM!

| andreiboss123 a răspuns (pentru cavalerul11):

De fapt esti tu prost...