| alin_9439 a întrebat:

Sal am nevoie urgenta de cineva care se pricepe la hackuri de metin2 si Aurea sa ma ajut id meu e alin_micut dau funda si vadau si voua hack daca ma ajutati pls

3 răspunsuri:
| HaraSHOW a răspuns:

Mai bine nu ai cauta pentru ca acum sunt keylogere si virusi si mai bine sa lucrezi singur nu sa te iei dupa niste nesimtiti care vor sa-ti fure contul

| alin_9439 explică (pentru HaraSHOW):

Mda ai dreptate am un prieten care stie dar nu e on si ma gandeam ca dau de cineva care stie

| HaraSHOW a răspuns:

Mai bine astepti sa fie on decat altii ca incearca sa iti fure contul analfabetii