| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare oameni buni si rai(ca mai sunt si din astia, din pacate)! Domnilor am si eu o nelamurire, stiti voi jocul "Call of duty-Modern Warfare 2 sau 3"? Eeee,jocul asta imi place la nebunie, il joc la multiplayer de vreo cateva luni, campania am terminat-o si am rejucat-o de vreo 5-6 ori,deci va dati seama cat de mult imi plac jocurile astea,ambele, ca au cam aceeasi grafica si mai multe chestii in comun, dar difera hartile si unele arme.Acuma intrebarea:Cum se folosesc,domne',grenadele Semtex,ca am vazut la unii jucatori ca le poti ghida,adica dupa ce o arunci,cu ajutorul mouse-ului si a nu mai stiu eu ce, o poti lipi de spatele altuia, sau sa o pui langa el...si buuumm! Eee,de cand joc jocul asta,nu mi-am dat seama cum sa fac si eu smecheria asta cu ghidatul grenadelor Semtex,alea care se lipesc de fraeri, ca sa bubuie pe ei, sa le rupi capul!? Va rog sa imi raspundeti si mie la intrebarea asta...bineinteles ca dau funda,as da o bere,dar nu se poate mai mult decat funda,asta e! Sanatate si bafto dello delloooo! Cred ca ati inteles ce vreau sa zic,mai ales cei care jucati acest joc smecher, e bun si battlefield, dar e mai bun COD MW2 si MW3!

2 răspunsuri:
| mudokinss a răspuns:

Modern Warfare 2, Call of Duty: Modern Warfare 2 Cheats & Codes[www.gamesradar.com]
Acolo ai toate explicatiile necesare.[waltrough, cheat, level, etc]

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru mudokinss):

Dar tu nu stii sa imi zici pe ce butoane sa apas ca sa ghidez Semtex-ul?