| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema cu nfs-ul din 2015-2016 dupa ce restartez windows-ul 10.Imi merge joc-l iar cand ies din el si vreau sa intru inapoi in el nu mai merge arata mesaj-ul ca "need for speed nu mai functioneza".
De la ce ar putea fi? Va rog sa ma ajutati, dau funda.

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Incearca procedura standard : Run as Administrator, apoi modul de compatibilitate pentru o veriune mai veche (desi nu ar trebui sa ai probleme din cauza asta).
Daca tot nu functioneaza reinstaleaza jocul.

| PainTech a răspuns:

DACA nu am inteles bine si problemea apare la minimizarea jocului, inseamna ca ai cateva probleme hardware ( si poate e cazul sa schimbi ramii )

| alexboss2020 a răspuns:

Poate ai tu o problema in PC, ai incercat sa reinstalezi jocul? La specofocatiile PC-ului ma gandesc ca sunt bune, altfel nu mai cumparai acest joc!

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru alexboss2020):

Corect dar am incercat sa reinstalez joc-ul si tor la fel mi-a facut...

| alexboss2020 a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

sad

| Schiopu_Seby_1996 explică:

Mai multe detalii?