| IuLy_Iulian_1995 a întrebat:

Sal TPU cine imi poate spune cum fac piesele de la masina de 2 stele sau mai multe pe Need For Speed World please dau funda.

2 răspunsuri:
| Sebastian2013 a răspuns:

Sal poti face masina de mai multe stee cu ajutorul unor piese mai puternice adica cele mai tare piese sunt de 4 stele, sunt de 3, 2, 1 cand montati piesa de 4 stele masina urca in clasament daca ai masina din clasa a si tot pui piese de 4 stele o sa urce pana la clasa (S) Sper ca-ti am fost de ajutor Funda

| IuLy_Iulian_1995 explică (pentru Sebastian2013):

Eu vreau sa stiu cum fac rost de mai multe stele la piese sry dar nu primesti funda...deokamdatawinking