| Ace77 a întrebat:

Eu joc League of Legends, as vrea sa imi spuneti si mie care este cel mai bun campion cu puterea abilitatilor mare si sa fie de la departare(gen Morgana)! Funda pentru cine im zice si de ce e bnu si ce trebuie sa eau pe el!

3 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Veigar e cel mai bun. Daca iti fac 6 Archangel's Staff si dai peste 1500 pe skill.

Acesta este itemul despre care vorbesc: http://www.mobafire.com/league-of-legends/item/archangels-staff-35

| Ace77 explică (pentru ogreaxel):

Scz da il stiu pe veigar si nu imi place!

| Ola43 a răspuns:

Nu exista un campion cel mai bun, toti au cate un counter