| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU

Mi-am cumparat Call of Duty Black Ops 2 de vreo saptamana si am observat ca la modul zombie pe Town nu merge sa imi iau mai mult de 4 power up-uri dar am vazut la unii profesionisti ca ei le pot lua pe toate.Cum au facut asta? Chiar le vreau pe toate ca sunt foarte folositoare

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| VeldroN94 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Am inteles.Am si facut-o si merge.Gasisem si eu videoul tot acelasi chiar dupa ce am pus intrebarea laughing dar mersi oricum