| alexalex2001 a întrebat:

Sall all! Cand vreau sa instalez un joc imi scrie "This program requires Windows NT version 5. 0 or later". Ce pot sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur ca va merge dar incearca sa dai click dreapta pe instalare si intra la sectiunea compatibility si selecteaza acolo Windows NT, poate o` merge.
Noroc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce Windows ai? "Acest program necesita Windows NT versiunea 5. 0 sau mai noua"-asta e traducerea la ce ai scris tu.

| alexalex2001 explică (pentru anonim_4396):

Am xp professional