| unromantraditional a întrebat:

Sall,am asa:1.5 GB RAM, Geforce 5500 256mb, 5.3ghz.Caut un mmorpg in care sa cresti usor si sa fie pvp,adica sa poti da dueluri,sa fie si top pe site daca se poate,Factions,stiti voi la ce ma refer, sugestii?big grin funda big grin

3 răspunsuri:
| AnDr3y_2833 a răspuns:

Incearca Champions este un mmorpg uimitor in care iti poti crea super eroul tau asa cum iti doresti de la cap la coada... sper sa iti placa salut

| unromantraditional explică (pentru AnDr3y_2833):

Ok,mersi,o sa-l incercwinking

| unromantraditional explică (pentru AnDr3y_2833):

La placa video scrie ca trebuie geforce 7600 daca am citit bine, eu am doar geforce 5500...nush daca o sa mearga...