| jumpno a întrebat:

Sall am o problema la gta san andreas si samp. Imi dispar lucrurile de pe mapa si imi apar dupa mult timp.
Dau funda la cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nasoltongueroblema aici e ca sunt mai multe raspunsuri, prin urmare pot fi mai multe defectiuni:1.Ai instalat vreun packs, in urma caruia a aparut problema asta(daca da dezinstaleazal); in general moduri masini sau mape.
2.Virusi
3.Procesorul
4.Solutia ar fi sa salvezi salvarea(stiu pleonasm, dar n-am timp de sinonime laughing ) siapoi sa reinstalezi jocul adaugand salvarea din nou.
Am jucat si eu jocul dar n-am avut problema. ta sad. Bafta!

| BogdanSVPetc a răspuns (pentru BogdanSVPetc):

Primul emoticon a aparut din prostie, era problema.

5 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Are dreptate si gherv3, poate fi o problema video virtoala periferica sau externa. Direct x 8.1, necesar sau mai bine 9, si e foarte pos sa nai drverul instalat dar asta inseamna ca placa video tii bunisoara altfel nu ti lar ma deschide sau mai rau (ti sar crapa ecranul virtual).

| BogdanSVPetc a răspuns:

Daca iti apar inapoi s-ar putea sa fie si un chirpic (Adobe), nu e garantat incearca mai multe dar incepe cu verificarea driver-uluiwinking. Baftă!

| BogdanSVPetc a răspuns:

O problema asemanatoare a avut-o si un prieten de-al meu, avea o placa video veche de la Rage(productie cunoscuta dupa mult cunoscutul joc vechi din 1999-2002 Mobile Forces)Pur si simplu nici Sparckle 2 nu-i mergea ia la Sparkle 1 animatiile efectelor erau rep de imagini inclare, Ancora care impingea bilele statea doar pe verticala, bilele mergeau fara sa se invarta iar ancora care impusca nici nu mai era etc; la counter 1.6 sangele era patrate negre etc.Am constatat ca era driverul, ei bine nu l-am gasit si sia schimbat placa video cu una de 64mb nVIDIA de 16-32/84bits.

| gherv3 a răspuns:

Iti lipseste una ditre ele: directX, Adobe player, Adobe flash, sdk, java, poate nu s-a instalat corect sau placa ta video are vreo problema (de ex: nu are driverul instalat, memorie prea mica, nu suporta jocul sau ai instalat gresit placa video cand ai instalat windosul) Sper ca te-am ajutat.