| numeleastanuepublic a întrebat:

Sall, am si eu o problema cu jocul prototype 1. l-am instalat, instalarea a mers bine, mi-a aparut iconita pe ecran si cand am intrat in joc ii zicea sa bag cd... i-am pus crakul ( care era in folderul jocului ) si cand intru in joc imi da eroarea asta : : :

http://www.upload-image.info/upload/big/2014/02/09/52f75 51b9abe0.JPG va rog ajutati-ma. funda :D

Răspuns Câştigător
| SmartBoy123 a răspuns:

E posibil ca Crakul sa nu fie bun sau sa nu il fi pus tu unde trebuie!

5 răspunsuri:
| numeleastanuepublic explică (pentru SmartBoy123):

L-am pus ma unde trebuie am pus zeci de crakuri in mai mutgle jocuri. si am schiabt 3 cracuri la jocul asta crying. si iti mai zic si ca am descarcat jocul de 3 ori de pe mai mulkte siteuri. si la toate imi da eroarea asta crying

| R3ady01 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CT_9KFmEVFk

uite un site cu tutorial download and install prototype 1;) succesc

Funda?

| numeleastanuepublic explică (pentru R3ady01):

Am facut exact ca ala. si in timp ce se instala. mi-a dat eroare la.net frameork... cica n-am versiunea potrivita de net frameork sau cv de cenu, ce.net frameork trebuie pentru prototype 1? big grin

| SmartBoy123 a răspuns:

Eu am terminat jocul si nu am avut de aface cu aceasta eroare, asa ca nu mai stiu ce sa zic.

| R3ady01 a răspuns (pentru numeleastanuepublic):

Man da-mi un id de mess de al tau ca sa pot vb cu tine si sa te indrum pas cu pas cu tot ce iti mai trebuie ok?