| anonim_4396 a întrebat:

Sall as vrea un metin2 nou din 2012 daca stiti cu arme sa evoluezi de la 65 70 sa aiba cel putin int 30, bonus 6/7 si sa aiba lvl maxim 250-255. Dau funa celui mai bun!

6 răspunsuri:
| ChipsWwe a răspuns:

Salut! Nu stiu daca ai auzit, dar metin2 Osiris e pana la nivelul 250, evoluezi vreo 11 kinguri, mai ales arme...
Faci 250 lvl in vreo 5 zile.Si eu am jucat dar nu-mi place privat. Funda?

| JolnT a răspuns (pentru ChipsWwe):

Nu ma lasa sa imi fac cont

| ChipsWwe a răspuns (pentru JolnT):

NU stii sa-ti faci?
iti dau eu un contul de lvl 250, are full pumnal. Vrei pentru o funda?

| JolnT a răspuns (pentru ChipsWwe):

Da il vreau

| ChipsWwe a răspuns (pentru JolnT):

Mondial vr?

| JolnT a răspuns (pentru ChipsWwe):

Zi imi dai si mie contul tau daca da cautama la adresa de mess sergiu_sega2008
doar daca vrei