| Skypee a întrebat:

Sall, cum o sa mearga Resident Evil 6 pe sistemul asta, bine, sacadat sa cum sau va merge?
-OS:Windows 7
-Processor:AMD Phenom(tm) 9650 Quad-Core Processor 2.30 GHz
-Memory: 2 GB RAM
-Video Card: NVIDIA GeForce 9800GT(placa video este de 512).

6 răspunsuri:
| IronGripWarlord a răspuns:

Sa stii ca ar trebui sa mearga bine dar uneori mai rar mai merge vreo 3 sec sacadat.Desigur,depinde si daca ai virusi deoarece va merge mai sacadat! Daca iti merge sacadat se poate si sa fie putin din cauza procesorului.Mie imi merge perfect am ca tine numai ca procesor Intel pentium dual-core inside 4.40 GHz.Bafta!

| Skypee explică (pentru IronGripWarlord):

Cum sa iti mearga bine daca jocul nici nu ii aparut au aparut cerintele si mici detalii dar jocul mai are pana sa iasa pe pc laughing

| IronGripWarlord a răspuns:

Ba a aparut in alta tara mi l-a trimis matusamea

| IronGripWarlord a răspuns (pentru Skypee):

A aparut in alte tari.Mi l-a trimis matusamea.

| Skypee explică (pentru IronGripWarlord):

Resident Evil 6 nu a aparut, compania CAPCOM nu a terminat pe martie abia apare laughing nu e aparut nici in america doar pentru console laughing

| IronGripWarlord a răspuns (pentru Skypee):

Aa scuze am crezut ca scrie dmc 4 nu 6