| XVeynGarsX a întrebat:

SALL.Eu joc metin dar nu ma prea descurc asa ca vreau sa dau cont pe hammer cu status mod foarte bun pe itm mod pe METIN 2STEEL.VREAU CA ITM sa fie MOD foarte bune PT CA PE HAMAR AM DONAT O GRAMADA DE BANI PE STATUS MOD ASA CA MERITA. Daca vreti sa ma conectati dati raspuns aici sau la adresa de mes,, barboiuovidiu@yahoo.com"Astept pm vostru.SAL

2 răspunsuri:
| Costin_Casian_1993 a răspuns:

Daca nu ai dat contul de pe STEEL plz damil mie! Ca am un coleg cu cont pe STEEL su itm site si vreau sa ma apuc si eu de mt-u asta cu cv itm pe el!

| XVeynGarsX explică (pentru Costin_Casian_1993):

Eu dau cont pe hammer pe itm pe steel